špičkový servis ke spokojenosti zákazníka

služby


Naše služby

Renovace světlometů

Popis služby
Profesionální renovace zašlých, polykarbonátových světlometů.


Přednost služby

Polykarbonátová světla během provozu stárnou, mění barvu a zhoršují svítivost i vaši viditelnost. Profesionální renovací světel šetříte náklady za jejich výměnu.

Přínos pro zákazníka
Díky převratné technologii navrátíme Vašim světlometům skvělý vzhled, průhlednost i lesk a váš vůz bude opět atraktivní. V případě prodeje si tak vozidlo zachová svou tržní cenu.

V dnešní době již většina výrobců vozidel preferuje u světlometů polykarbonát namísto skla. Ten snižuje hmotnost vozidla, je bezpečnější a umožňuje výrobu světel prakticky v jakémkoliv tvaru. Jde však o plast, který mnohem méně odolává provozním podmínkám, kartáčovým myčkám, UV záření apod. Důsledkem je většinou matný, zažloutnutý povrch, který nelze v domácích podmínkách odstranit. V servisech BestDrive disponujeme profesionální technologií, která si s takto poškozeným povrchem snadno poradí a navrátí svět lometům průhlednost a lesk. Renovaci provádíme ve třech stupních, speciální brousící a leštící metodou. Odhadovaný čas renovace pro jedno světlo je 25 až 30 minut.

 

Rovnání a opravy alu disků

Než se úplně rozhodnete komu svá alu kola svěříte, raději se zeptejte, jakým způsobem daná firma provádí rovnání disků. Je totiž několik způsobů, ale jen jeden je ten nejlepší pro vaše alu kola.

V našem pneuservisu rovnáme disky na hydraulické stolici DORUK 10-24/A, kterou jsme se vybavili proto, abychom našim zákazníkům předali zpět kvalitně opravené a vycentrované disky.


Naším cílem je spokojenost zákazníků z rychlé opravy jejich alu disků, ale především bezpečnost, pohodlí a spokojenost na cestách.

Několik způsobů rovnání disků

  • rovnání ráfků paličkou a kladivem
  • rovnání disků a ráfku obráběním na soustruhu po předchozím před-rovnáním paličkou
  • rovnání ráfků a disků na moderních hydraulické stolici


Který způsob je ten správný?

Rovnat paličkou je možná rychlé pro menší ohnuté lemy, ale nikdy se nedocílí přesné kruhovitosti ráfku v dané toleranci.

Rovnáním na soustruhu je možná pro mnohé zdánlivě správné a přesné, ale i zde se může stát vážná chyba, se kterou se často setkáváme. Předrovnané ráfky jsou obráběny na plochách, kde se stýká pneumatika s ráfkem. Soustružením zde dochází k nerovnoměrnému a někdy k nadměrnému odběru materiálu z disku. Tím se zmenší výrobně předepsané a otestované rozměry ráfku a častokrát se tímto naruší pevnost ráfku, který se stává velmi často zranitelným při znovu projetí sebemenších děr ve vozovce.

Proto byly z výše uvedeného vyvinuty moderní hydraulické stolice. Rovnání disku na těchto stolicích zachovává disku jeho výrobní rozměry bez jakéhokoliv odběru materiálu. Stolice jsou vybaveny zaměřovacím zařízením, s nimiž je možno vyrovnat disk hluboko pod maximální dovolenou toleranci (odchylku kruhovitosti a stranové házivosti). Stolice jsou rovněž vybaveny přídavným soustružnickým zařízením, kterým Vám mohou opravit poškrábané vnější okraje lemů a celkově tak začistit okraj proti možnému poškození při montážích a demontážích pneumatik.

Orientační ceník
rovnání alu disk (malé poškození) od 400,-Kč
rovnání alu disk (velké poškození) od 550,-Kč

Svařování plastů
Svařování plastů a oprava veškerých běžných plastů.

Sváření plastů
Zjednodušený postup svařování plastů.

Postupů sváření plastů je spousta a používají se podle druhu poškození, materialu a obtížnosti oprav plastu. Svařování plastu i svářecí technika vyžadují dobré znalosti o plastech a práci s nimi.

  • poškozené místo nejprve vyrovnáme pomocí horkovzdušných fénů a připravených forem do původního tvaru.
  • nahrubo přebrousíme, tak aby byla prasklina dobře patrná.
  • pomocí minifrézky vyfrézujeme v prasklině drážku v takovém tvaru, jaký prúřez bude mít material, který do sváření budeme přidávat.
  • pomocí svařovací techniky /svářečka plastů/ svaříme prasklinu po celé délce.
  • to samé svařování plastů pomocí svařovací techniky provedeme z druhé strany praskliny.
  • svařované místo přebrousíme a prohybovou zkouškou zkontrolujeme kvalitu sváření.
  • nakonec místo přebrousíme bruskou do původního tvaru a začistíme pro lakování.


Hydrografika = WTP - vodní tisk

Nabízíme zhotovení hydrografiky Water Transfer Printing - vodní tisk.
Stovky vzorů, a stovky druhů podkladových barev, umožňují vytvořit nespočet vzorů. Právě Vy si můžete vytvořit ten jediný a několikanásobně zvýšit cenu např. Alu disků automobilu, využití zejména v tuningu a army.

Co pro to mám udělat?: Stačí si vybra t váš předmět, pak nám musíte díly nafotit a změřit a poslat poptávku na email, na základě toho vám odhadem vše naceníme (práce, materiál bez dopravy) a následně, když se domluvíme, tak vám dáme i termín realizace, vy nám předměty pak pošlete přes dopravce (poštou, PPL, DPD, nebo GLS) řádně zabalené aby se nepoškodily. Hned jak budou předměty hotové, tak vám je na dobírku posíláme zabalené k Vám.
Předmět potiskneme hydrografikou, přelakujeme a dodáme komplet hotovou práci.

 Předměty velké max 145 x 100 cm

Co je hydrografika?
Hydrografika je moderní a důmyslnou technologií potisku předmětů. Je také známá pod Anglickým názvem Water Transfer Printing, což je originální název pro hydrografiku. Jak už název napovídá, jedná se o aplikaci PVA folie za pomoci vody.

Technologie hydrografiky:
Hydrografiku je možno aplikovat na kovy, plasty, sklo, dřevo a mnoho jiných materiálů. Její technologie umožňuje dokonale potisknout předmět i složitých tvarů. Namáčený předmět se před samotným procesem důkladně obrousí a očistí, nanese patřičným základem a nalakuje barevným podkladem, pro danou PVA folii.


Hydrografická PVA folie je potištěná grafickým obrazem. (např. carbon) Folie potřebných rozměrů se následně položí na hladinu vody v aplikační vaně. Po nějaké době se na folii aplikuje speciální chemický aktivátor, který v průběhu pár vteřin hydrografickou folii rozpustí a na hladině vody zůstane plavat jen speciální barva s daným vzorem, která byla natištěná na folii.
Následně se předmět určený na potisk pomalu ponoří přes vrstvu barvy do aplikační vany, přičemž barva dokonale přilne a zkopíruje povrch předmětu. Po následném umytí a usušen&iac ute; se předmět opatří vrchní vrstvou krycího laku. Podle požadavků zákazníka se povrch zalakuje matným nebo lesklým lakem, který dodá odolný a jedinečný vzhled.Využití hydrografiky: Auto - moto tuning

Výsledný efekt hydrografiky je skutečně působivý a elegantní. Použit&iacu te;m hyd rografické folie s carbonovým vzorem je možné dosáhnout dokonalé imitace skutečných carbonových vláken například interiérových a exteriérových částí automobilu, jakými jsou interiérové plasty, zpětná zrcátka, hliníkové nebo plechové disky apd.